Київське вище професійне училище
технологій та дизайну одягу
Четвер, 23 Травня 2019, 3:00 AM
Вітаю Вас Гість S
Ласкаво просимо! Наша адреса: 02094, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 22.
Тел./факс (044)-559-96-61; e-mail: kvputdo@ukr.net
Родина училища
Навчальний процес
Виховна робота
Методична робота
Наш життєпис

НОВИНИ   УЧИЛИЩА

 


19 грудня в Україні відзначається День Святого Миколая - одне з найсвітліших і радісних свят. Святий Миколай не оминув учнів КВПУТДО, на жаль, особисто Миколай не зміг бути присутнім, але він передав відео-привітання та солодощі, подарунки кожній групі.

Переглянути фото у Facebook


12.12.18 лекція "Стоп булінг". Учні групи П-13 ознайомились з видами булінгу, як не стати жертвою, куди звернутись за допомогою та кримінальна відповідальність булера.

Переглянути фото у Facebook

12.12.18 соціальним педагогом та практичним психологом проведено діагностичне дослідження на визначення типу темпераменту у групах К-11 та К-12.Учні за допомогою методик визначили тип темпераменту та з'ясували зв'язок темпераменту з характером особистості.

Переглянути фото у Facebook


6 грудня відбулося тренінгове заняття "Раціональне харчування молоді", провели для учнів ІІ курсу практичний психолог та соціальний педагог. Учні ознайомились з принципами здорового харчування, а також дізнались про користь та шкоду деяких продуктів харчування для здоров'я людини.

Переглянути фото у Facebook


5 грудня 2018 року практичний психолог Сергієнко Світлана Іванівна провела у рамках Декади циклової міжпредметної комісії викладачів загальноосвітніх предметів практикум для педагогів "Домашній лікар або самолікування".

Переглянути фото у Facebook

А лікарі Дружньої, клініки до молоді продовжують працювати з нашими учнями. 5 грудня учні групи П-23 відвідали лекційне заняття "Що потрібно знати про методи контрацепції?", яке провела лікар гінеколог Клініки.

Переглянути фото у Facebook


4 грудня 2018 року у стінах актової зали Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу відбувся прем'єрний показ вистави "Чому я не люблю грозу? " молодіжного театру "Скіф".

Переглянути фото у Facebook


27 листопада на базі Навчально-практичного центру інноваційних швейних технологій та дизайну Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу провели професійно-технічну підготовку для слухачів, що проходили курси підвищення кваліфікації, які були організовані Київським університетом імені Бориса Грінченка.

Переглянути фото у Facebook


16 листопада Міжнародний день толерантності. Сьогодні для учнів училища було проведено години спілкування "Гендерна рівність" та "Толерантність починається з мене", а також тренінгові заняття "Усі ми різні-всі особливі". Сьогоднішня зустріч тренерів ВГЦ "Волонтер" з учнями першого курсу була присвячена темі «Сприйняття різноманітності-основа толерантності» у рамках програми #БудуємоМайбутнєРазом.
Учасникирозглянулипоняттятолерантності, визначили ознаки толерантної людини та свої власні.
Прийшли до висновкущонеможливоподобатьсявсімнеможливолюбитивсіх, але ми можемо жити у згоді один з одним, цінувати один одного,сприймати його таким,яким він є, тобто бути толерантним.

Переглянути фото у Facebook


14 листопада спеціалістом Громадської Комісії з прав людини України було проведено лекцію "Зловживання в психіатрії" для учнів груп МСШ-11, МСШ-12 та П-32. Учні ознайомились з психічними розладами та хворобами, а також дізнались, яку небезпеку несуть антидепресанти для здоров'я людини.

Переглянути фото у Facebook


13 листопада учні групи К-22 відвідали Клініку, дружньої молоді. Де лікар гінеколог розповіла про репродуктивне здоров'я, про те, що контрацепція як важливий компонент планування сім'ї допоможе жінкам та чоловікам відповідально ставитись до здоров'я та батьківства.

Переглянути фото у Facebook


9 листопада був День української мови та писемності: флеш-моб "Підтримуємо українську мову національним вбранням", свято мови "Самостійна, незалежна, і багата, і безмежна мова українська", інформаційне досьє "День української мови та писемності", "Державність української мови", виставка презентацій "Нестор Літописець" та "Іван Федоров".

Переглянути фото у Facebook                 Переглянути відео у Facebook


6 листопада інспектором сектору ювенальної превенції Деснянського УП ГУНП у м. Києві для учнів групи П-14 було проведено лекцію "Кримінальна відповідальність за булінг в учнівських колективах".

Переглянути фото у Facebook


5 листопада пройшов 11 Чемпіонат України з перукарського мистецтва нігтьової естетики та макіяжу. Відвідало і брало участь все перукарське відділення.

Переглянути фото у Facebook


25 жовтня на базі Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу пройшов семінар для керівників гуртків вокального жанру.

Переглянути фото у Facebook


18 жовтня в стінах актової зали училища пройшов серед учнів І курсу конкурс "Алло, ми шукаємо таланти!"

Переглянути фото у Facebook


12 жовтня у стінах нашого навчального закладу пройшла виховна година присвячена «Дню козацтва» учні групи П-32 та П-23 шанують історію і поважають українські традиції!

 

Переглянути фото у Facebook


11 жовтня групою К-22 разом із викладачем Кравчук Галиною Волрдимрівною було підготовлено та проведено загальноучилищний виховний захід "Щедрі дари золотої осені та їх користь для здоров'я людини".
Учні отримали не лише цінну та дуже корисну інформацію, а взяли участь у вікторині і були нагороджені солодкими подарунками.

               

Переглянути фото у Facebook

11 жовтня для учнів 2-3 курсів представником Громадської Комісії з прав людини України було проведено лекцію "Зловживання в психіатрії та захист прав людини".

Переглянути фото у Facebook


5 жовтня учнівське самоврядування привітало педагогів з Днем вчителя. Також для вчителів, майстрів виробничого навчання та всіх працівників училища було проведено лотерею: кожен отримав побажання на день. А на перервах звучали улюблені пісні вчителів.

Переглянути фото у Facebook


4 жовтня учні разом із викладачами та майстрами виробничого навання відвідали виставку у "25 Міжнародному туристичному салоні «Україна» - UITM’2018.

Переглянути фото у Facebook


3 жовтня у Київському палаці дітей та юнацтва відбулася урочистість до Дня працівників освіти. Районні будинки творчості та училища професійної освіти м. Києва представили творчі поробки учнів та проводили майстер-класи. 
Майстри виробничого навчання надали майстер-клас з виготовлення сучасної мотанки та провели безпрограшну лотерею. 
Всі учасники були задоволені!

Переглянути фото у Facebook


2 жовтня в училищі відбувся коцерт, присвячений Дню професійно-технічної освіти та Дню вчителя.

Переглянути фото у Facebook


25 - 26 вересня 2018 року у Київському вищому професійному училищі технології та дизайну jlzue відбулася зустріч з кандидатом психологічних наук, старшим науковим співробітником відділу психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Радзімовською Оксаною Віталіївною. Був проведений тренінг для педагогічних працівників училища на тему «Емоційно-вольова саморегуляція педагогів».
В процесі виконання запропонованих вправ педагоги мали можливість краще усвідомити власні емоції, визначити основні причини їх виникнення та оволодіти ефективними способами та прийомами саморегуляції негативних емоційних станів. Педагогічні працівники училища вдячні за цікаву лекцію проведену президентом ГО «Нарконон», психологом та педагогом Мариною Грибановою. Її семінар «Як почати передбачувати поведінку людей та зарядити енергією компанію», який був проведений 26 вересня 2018 року, це порада в розумінні та аналізі емоційно-психологічних станів людини на основі шкали емоцій , неймовірна допомога в самоаналізі та розвиненні емоційного інтелекту. Зустріч була жвавою та емоційною, як і її автор. Наприкінці лекції викладачі із зацікавленістю спілкувались з автором та задавали питання.

Переглянути фото у Facebook


27 вересня учні нашого училища взяли участь у профорієнтаційному заході "День професій", який проходив в гімназії 261 Дарницького району.
Наші учні проводили майстер-класи з косоплетіння, нігтьового дизайну, виготовлення аксесуарів. Також учасники гуртка "Імідж студія" демонстрували колекції одягу "Оригамі" та "Дивоцвіт", які виготовили учні швейного відділення.

Переглянути фото у Facebook

27 вересня у нашому навчальному закладі відбувся Міжнародний День туризму. 

Переглянути фото у Facebook


13 вересня 2018 року у рамках декади Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу відзначався "Всесвітній день перукаря".

Переглянути фото у Facebook


7 вересня 2018 року учні, майстри виробничого навчання, викладачі швейного відділення відвідали спеціалізовану виставку обладнання, яка проходила в рамках 35-го міжнародного фестивалю моди KYIV FASHION 2018, де мали змогу ознайомитися з новим сучасним обладнанням.

Переглянути фото у Facebook


28 серпня 2018 року на базі нашого навчального закладу відбулася наукова конференція на тему: "Якість підготовки кваліфікованих робітників як фактор європейської освітньої інтеграції".

Переглянути фото у Facebook


Інструменти та робочий одяг для учнів придбаний за кошти Київської міської державної адміністрації.

Переглянути фото у Facebook


ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! 
Працює приймальна комісія пн-пт з 9°° до 17°° години. 
Чекаємо на вас за адресою: 02094, м. Київ, Деснянський район, проспект Юрія Гагаріна, 22, тел. (044) 559-07-54.

Дивитися "ПРАВИЛА ПРИЙОМУ" за посиланням:
http://kvputdo.at.ua/index/dlja_abiturientiv/0-8


26.06.2018 р. у нашому навчальному закладі відбувся захист "Молодших спеціалістів".

Переглянути фото у Facebook

Важлива інформація
Послуги
Пошук
Вхід на сайт
Опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 4
Статистика
Copyright MyCorp © 2019Сайт управляється системою uCoz