Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу Неділя, 2017-12-17, 9:52 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Ласкаво просимо до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу за адресою: 02094, м.Київ, проспект Юрія Гагаріна, 22, тел. /факс 559 96 61 e-mail: kvputdo@ukr.net, адреса сайту: kvputdo.at.ua
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 231
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шановний абітурієнте! Приймальна комісія чекає на Вас

Пн - Пт з 9-00 - 17-00

тел. 559-07-54

Правила прийому

до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу в 2017 році

І. Загальна частина

1.1. Ці правила розроблені згідно законодавства України, у тому числі відповідно до Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 14.05.2013р. №499 зі змінами внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 09.04.2014 р. №344.

1.2. До КВПУ технологій та дизайну одягу приймаються громадяни України, особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах.

1.3.Громадяни України мають рівні права на здобуття професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального і майнового стану, світоглядних і політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров'я, місця проживання та інших обставин.

Особа, яку визнано біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, має рівне з громадянами України право на  освіту.

Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

1.4.Прийом громадян до КВПУ технологій та дизайну одягу здійснюється для здобуття професій (спеціальностей) за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями:

 • кваліфікований робітник;
 • молодший спеціаліст.

1.5.Прийом громадян на первинну професійну підготовку здійснюється за рахунок видатків з Державного бюджету України або видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів у державному бюджеті на оплату послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного замовлення у професійно-технічних навчальних закладах державної та комунальної власності.

1.6.Прийом громадян понад державне замовлення, а також перепідготовка та підвищення кваліфікації здійснюються за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

2. Приймальна комісія

2.1.Прийом до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу здійснює приймальна комісія.

2.2.Очолює приймальну комісію директор Добровольська Світлана Миколаївна, яка своїм наказом визначає та затверджує персональний склад приймальної комісії та порядок її роботи.

2.3.Правила прийомудо Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу у 2017 року розроблені  відповідно до законодавства України, у тому числі до Типових правил прийому до професійно-технічних закладів України, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №499 від 14.05.13 р. зі змінами внесенеми внесенеми наказом Міністерства освіти і науки України від 09.04.2014 р. №344.

2.4.Приймальна комісія:

 • організовує прийом заяв та документів;
 • проводить зі вступниками бесіди з питань вибору професії або спеціальності, умов навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого соціального захисту учнів, слухачів, працевлаштування після закінчення навчального закладу;
 • організовує та координує підготовку та проведення конкурсного відбору;
 • приймає рішення щодо осіб, рекомендованих до зарахування до професійно-технічного навчального закладу, оформляє протокол та оголошує відповідні списки осіб;
 • організовує роботу щодо комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров'я та професійної придатності вступників;
 • вирішує інші питання, пов'язані з прийомом.

2.5.Правила прийому до професійно-технічного навчального закладу доводяться до відома вступників через засоби масової інформації та інформаційні стенди. В 2017 році прийом до КВПУ технологій та дизайну одягу здійснюється за такими професіями та спеціальностями:

на базі базової загальної середньої освіти з наданням повної загальної середньої освіти:

 • кравець, закрійник –  термін навчання 4 роки;
 • перукар (перукар-модельєр), манікюрник -  термін навчання 3 роки;
 • агент з організації туризму, адміністратор,  секретар керівника (підприємства, організації, установи) -  термін навчання 3 роки;

на базі повної загальної середньої освіти:

 •  кравець – термін навчання 1,5 роки

за наявності кваліфікації за професією «кравець», «кравець, закрійник»:

 •  дизайн (художник – конструктор) -  термін навчання 2 роки;

за наявності кваліфікації за професією «Перукар (перукар-модельєр)»:

 •  перукарське мистецтво та декоративна косметика – термін навчання 1,5 роки.

 

Плановий обсяг прийому до КВПУ технологій та дизайну одягу

 у 2017 році складає:

Кравець, закрійник

на базі 9 класів з наданням повної загальної середньої освіти

56 осіб

Кравець

на базі 11 класів

30 осіб

Перукар (перукар-модельєр),  манікюрник

на базі 9 класів з наданням повної загальної середньої освіти

60 осіб

Агент з організації туризму, адміністратор, секретар керівника

на базі 9 класів з наданням повної загальної середньої освіти

30 осіб

Дизайн

на базі професійної освіти

30 осіб

Перукарське мистецтво та декоративна косметика

на базі професійної освіти

15 осіб

Всього

 

221 особа

Навчання в училищі здійснюється за денною формою навчання.

Випускники училища отримують кваліфікацію:

 • Кравець 2-4 розряду
 • Закрійник 4-5 розряду
 • Перукар, перукар 2,1 класу, перукар-модельєр
 • Агент з організації туризму
 • Адміністратор
 • Секретар керівника
 • Художник - конструктор (дизайнер) – молодший спеціаліст
 • Перукарське мистецтво та декоративна косметика – молодший спеціаліст.

    Обмеження з професій та спеціальностей за медичними показникамиможуть бути, якщо учням протипоказане навчання за обраною професією (спеціфльністю), про що вказано в медичній довідці за формою, встановленою чинним законодавством.

    Обмеження з професій та спеціальностей за медичними показниками можуть бути, якщо учням протипоказане навчання за обраною професією (спеціальністю), про що вказано в медичній довідці за формою , встановленою чинним законодавством.

    Обмеження з професій (спеціальностей) за віком відбувається згідно Закону України «Про зайнятість населення».

    Обмеження з професій (спеціальностей) за статтю не передбачені.

 

    Вступ до училища на професії «Кравець, закрійник», «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник», «Агент з організації туризму, адміністратор, секретар керівника(підприємства, організації установи)» здійснюється без вступних випробувань шляхом конкурсного відбору за результатами середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту або середнього бала атестата про повну загальну середню освіту; на спеціальності «Дизайн», «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» здійснюється за результатами вступних іспитів з предметів «Українська мова», «Малюнок».

    У разі коли на одне місце для зарахування на професії «Кравець, закрійник», «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник», «Агент з організації туризму, адміністратор, секретар керівника(підприємства, організації установи)» претендують дві і більше особи, перевага надається вступникам, у яких середній бал документа про освіту вище. При однаковому середньому балі документа про освіту перевага надається вступникам, що мають первинні професійні навички, підтверджені відповідними свідоцтвами та грамотами.

    У разі коли на одне місце для зарахування на спеціальності «Дизайн», «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» претендують дві і більше особи, перевага надається вступникам, які мають вищий середній бал диплому кваліфікованого робітника.

    Оскарження результатів вступних випробувань розглядає апеляційна комісія училища, склад та порядок роботи якої затверджується наказом директора. Апеляцію щодо розгляду вступного випробовування вступник подає особисто в апеляційну комісію не пізніше наступного робочого дня після оголошення результатів.

    Приймальна комісія Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу працює в такому режимі: понеділок - п’ятниця з 9.00 до 17.00, субота та неділя – вихідні.

2.6. Прийом документів на навчання до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу здійснюється з 01 червня по 25 серпня 2017 року.

2.7. У разі прийняття рішення Міністерством освіти і науки України термін прийому документів може бути продовжений.

3. Документи для вступу

3.1.Вступники подають особисто заяву про вступ до КВПУ технологій та дизайну одягу, вказуючи обрану професію (спеціальність), місце проживання, до якої додають:

 • документ про освіту (оригінал);
 • документ про присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за результатами закінчення другого ступеня навчання у навчальному закладі другого або третього атестаційного рівня (для навчання на третьому ступені професійно-технічної освіти у навчальному закладі) (оригінал);
 • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
 • 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;
 • копії документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад (за наявності).    

        Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»), свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

3.2.Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

4. Умови прийому

4.1. Прийом до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу проводиться шляхом конкурсного відбору вступників на навчання:

 • за результатами середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту або середнього бала атестата про повну загальну середню освіту;
 • за результатами вступних випробовувань (для вступників на третій ступінь навчання – молодших спеціалістів);

4.2. Конкурсний відбір з професій «кравець, закрійник», «перукар, (перукар-модельєр), манікюрник», «агент з організації туризму, адміністратор, секретар керівника (підприємства, організації, установи)», «кравець» може проводитися поетапно протягом усього періоду прийому документів.

4.3. Учні Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу та інших професійно-технічних навчальних закладів, які успішно закінчили другий ступінь професійно-технічної освіти і пройшли кваліфікаційну атестацію, зараховуються на третій ступінь навчання за спеціальностями «Дизайн», «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» на основі конкурсного відбору за результатами вступних випробувань – іспитів з предметів «Малюнок» та «Українська мова».

4.4. Зарахування осіб на третій ступінь здійснюється без надання вступником сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

    Підготовка робітників високого рівня кваліфікації з присвоєнням освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» здійснюється на базі другого ступеня з наявним освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» за професією «Кравець, закрійник», «Перукар, (перукар-модельєр)».

    Прийом слухачів на перепідготовку або підвищення кваліфікації може здійснюватися шляхом проведення вхідного контролю знань, умінь та навичок відповідно до статті 14 Закону України «Про професійно-технічну освіту».

4.5. Особи, які без поважних причин не з'явилися на конкурсний відбір у зазначений за розкладом час або отримали незадовільні результати, до участі у наступних етапах конкурсного відбору не допускаються.


5. Зарахування

5.1. Зараховуються поза конкурсом:

- особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право;

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами);

- діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю), відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

- особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право, у тому числі громадяни, віднесені до категорії 3, – за умови одержання громадянами цієї категорії позитивних оцінок на вступних випробуваннях;

- діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов'язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».

5.2. Першочергово зараховуються за інших рівних умов:

- випускники загальноосвітнього навчального закладу III ступеня, нагороджені золотою (срібною) медаллю;

- випускники загальноосвітнього навчального закладу II ступеня, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;

- випускники професійно-технічних навчальних закладів, які отримали дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою і вступають до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу за відповідними професіями (спеціальностями);

- особи, які вступають до навчального закладу за цільовим направленням на навчання.

5.3. Не пізніше, ніж через 5 днів після закінчення конкурсного відбору приймальна комісія приймає рішення, оформляє протокол та оголошує список осіб, що рекомендовані до зарахування на навчання до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу за обраною професією (спеціальністю).

5.4. У разі оскарження результатів конкурсного відбору вступник у триденний строк після їх оголошення подає відповідну заяву на ім'я голови приймальної комісії.

5.5. Зарахування до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу здійснюється наказом директора училища.

5.6. Після конкурсного відбору зарахування до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу може супроводжуватись укладанням договору між навчальним закладом, замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією тощо) і випускником (для неповнолітніх - його батьками) про навчання та подальше працевлаштування.

5.7. Зарахування до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу на навчання за рахунок видатків з бюджету Київської міської ради (Київської міської держаної адміністрації) на оплату послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах регіонального замовлення, здійснюється в межах затвердженого регіонального замовлення.

6. Прикінцеві положення

6.1. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитися зарахування осіб, що отримали позитивні результати при конкурсному відборі, але не були зараховані. При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій (спеціальностей) навчальний заклад може проводити додатковий прийом.

6.2. Особам, які не зараховані до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, а також тим, які без поважних причин не приступили до занять, повертаються документи не пізніше, ніж протягом п'яти днів з дня прийняття рішення.

6.3. Матеріали, які засвідчують результати вступних випробувань за спеціальностями «Дизайн» і «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», зберігаються протягом одного року, потім знищуються, про що складається відповідний акт.

6.4 При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій (спеціальностей), училище може здійснювати додатковий прийом документів відповідно до п. 2.7. цього положення

6.5. Контроль за дотриманням цих правил здійснюється та Управлінням професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Правила прийому розглянуті на засіданні педагогічної ради

протокол № 2 від 17 листопада 2016 р.

Секретар педагогічної ради

___________ О.В. Мошковська

 

 


>>Заява про зарахування<<

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Кошик
Ваш кошик порожній
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz
 • Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz