Вівторок, 18 Червня 2019, 4:36 AM
Вітаю Вас Гість S
Ласкаво просимо! Наша адреса: 02094, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 22.
Тел./факс (044)-559-96-61; e-mail: kvputdo@ukr.net
Родина училища
Навчальний процес
Навчально-виробнича діяльність
Виховна робота
Методична робота
Наш життєпис

      Театральний гурток

Розвиток сучасного суспільства ставить перед освітою нові цілі і завдання. Це передбачає зміщення акцентів у навчальній діяльності, її спрямованість на інтелектуальний рівень завдань для перевірки різних видів діяльності учнів.
      Актуальним напрямком сучасної професійно-технічної освіти є організація і проведення науково-дослідницької роботи учнів. Сучасний робітник повинен не тільки володіти певною сумою спеціальних знань, а й уміти самостійно підвищувати свій фаховий рівень, працювати творчо, з ініціативою, знати проблеми своєї галузі та активно включитись в їх вирішення.
      Важливо не тільки дати учням у короткий термін максимум інформації, а ще й навчити самостійно орієнтуватись у потоках інформації та ефективно її використовувати. А це стає можливим тільки через набуття досвіду творчої та наукової роботи в процесі навчання в училищі.  

       Важко переоцінити роль  художньої самодіяльності  в навчально – виховному процесі будь  - якого навчального закладу. Адже, працюючи  в аматорському гуртку, дитина має реальні шляхи  для самореалізації, а мистецькі заходи – це невичерпне джерело для її духовного життя.

Саме ці заходи акумулюють, очищають, утверджують і возвеличують духовність окремої людини і народу в цілому.

Важлива інформація
Послуги
Пошук
Вхід на сайт
Опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 7
Статистика
Copyright MyCorp © 2019Сайт управляється системою uCoz