Київське вище професійне училище
технологій та дизайну одягу
Четвер, 23 Травня 2019, 3:50 AM
Вітаю Вас Гість S
Ласкаво просимо! Наша адреса: 02094, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 22.
Тел./факс (044)-559-96-61; e-mail: kvputdo@ukr.net
Родина училища
Навчальний процес
Виховна робота
Методична робота
Наш життєпис

Про участь у  міжнародному форумі

25-27 жовтня  у Київському Палаці дітей та юнацтва проходив Восьмий міжнародний форум «Інноватика  в сучасній освіті» де активну участь  приймав педагогічний колектив Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу.

На форум  було представлено конкурсні матеріали  в номінації «Інноваційні підходи до впровадження медіа освітніх технологій для підвищення якості  освітньої діяльності».

Викладач О.В. Мошковська підготувала доповідь на тему «Інноваційні підходи до впровадження  медіаосвітніх технологій на уроках художньо-естетичного спрямування»  для участі у семінарі «Формування інноваційного освітнього середовища у професійно-технічному  навчальному закладі».

Методистами навчального закладу  була підготовлена виставка-презентація  матеріалів про використання медіаосвітніх технологій  у підготовці майбутнього кваліфікованого робітника. Зміст  тематики виставки  розкрили  методичні розробки, рекомендації, посібники, щодо використання комп’ютерних програм на уроках теоретичного та виробничого навчання, а також  відео презентація. В експозиції виставки були предсталнені вироби колекції, процес виготовлення  яких проходив  в автоматизованому режимі, а саме: 

Ескізи  виробів створені за допомогою програми  XaraExtremePro.

Використовуючи програмуGeminiPatternEditor   розроблено  креслення конструкцій, виконана градація лекал деталей одягу, перевірка відповідності виробу розмірам, зазначеним у специфікації, перевірка на спряженість контурів лекал деталей.

ПрограмаGeminiPhotoDigitizor допомогла  конвертувати паперові лекала в електронний вигляд.

Програма GeminiCutPlanнадала  можливість: планування комбінацій розмірів на розкладках, виконувати розрахунок матеріалів та його ефективності, створювати  та роздруковувати карти розкрою.

В програмі GeminiNestExpert формувалися розкладки на тканині, штучного хутра в згин  та на трубчастій трикотажній тканині, в автоматичному режимі.

Малюнки  оздоблення виробів  розроблено в програмі AdobePhotoshop.

Описана вище робота була відзначена організаторами  форуму.

     

  

 

 

 

 

Важлива інформація
Послуги
Пошук
Вхід на сайт
Опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 4
Статистика
Copyright MyCorp © 2019Сайт управляється системою uCoz