Київське вище професійне училище
технологій та дизайну одягу
Середа, 24 Квітня 2019, 5:48 AM
Вітаю Вас Гість S
Ласкаво просимо! Наша адреса: 02094, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 22.
Тел./факс (044)-559-96-61; e-mail: kvputdo@ukr.net
Родина училища
Навчальний процес
Виховна робота
Методична робота
Наш життєпис

НОВИНИ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ


       З 17.01 по 30.01.2019 р. в Навчально-практичному центрі швейних інноваційних технологій та дизайну Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу успішно пройшли стажування майстри виробничого навчання ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» Хмєлєва Вікторія Вікторівна та Шматко Тетяна Євгенівна за програмою:

 

      Старший майстер виробничого навчання Тесля Ольга Юріївна також познайомила слухачів курсу стажування з сучасним обладнанням та роботою майстерень училища.
    

      27 – 29 листопада 2018 року відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills». Учениця групи ЗК – 41 Просалова Поліна пройшла підготовку до конкурсу під керівництвом майстра виробничого навчання Помазан Ангеліни Олександрівни в майстернях Навчально-практичного центру училища за здобула   І місце в компетенції «Технології моди».

        


27 листопада на базі Навчально-практичного центру інноваційних швейних технологій та дизайну Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу провели професійно-технічну підготовку для слухачів, що проходили курси підвищення кваліфікації, які були організовані Київським університетом імені Бориса Грінченка.

Переглянути фото у Facebook


З 19 по 30 листопада на базі Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу навчально-практичним центром швейних інноваційних технологій та дизайну було організовано та проведено стажування педагогічних працівників за напрямками психологія, практично-професійна підготовка та дизайн. У блоці «Психологія» під час проходження тренінгу «Емоційно-вольова саморегуляція педагогів» викладачі та майстри в/н навчились краще усвідомлювати власні емоції та визначати основні причини їх виникнення, а також оволодіти прийомами саморегуляції негативних емоційних станів. Під час занять в «Професійно-практичному» блоці вивчалося програмне забезпечення Tajima by Pulse для вдосконалення роботи на вишивальній машині Ricoma EM-1010. Блок «Дизайн» був присвячений знайомству з новими дизайнерськими рішеннями в декоруванні одягу та основами Fashion ілюстрації для створення професійних нарисів моделей одягу на базі НПЦ швейних інноваційних технологій та дизайну.

За результатами проведеного підсумкового екзамену, слухачі отримали довідки про проходження стажування.

Переглянути фото у Facebook


25 - 26 вересня 2018 року у Київському вищому професійному училищі технології та дизайну jlzue відбулася зустріч з кандидатом психологічних наук, старшим науковим співробітником відділу психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Радзімовською Оксаною Віталіївною. Був проведений тренінг для педагогічних працівників училища на тему «Емоційно-вольова саморегуляція педагогів».
В процесі виконання запропонованих вправ педагоги мали можливість краще усвідомити власні емоції, визначити основні причини їх виникнення та оволодіти ефективними способами та прийомами саморегуляції негативних емоційних станів. Педагогічні працівники училища вдячні за цікаву лекцію проведену президентом ГО «Нарконон», психологом та педагогом Мариною Грибановою. Її семінар «Як почати передбачувати поведінку людей та зарядити енергією компанію», який був проведений 26 вересня 2018 року, це порада в розумінні та аналізі емоційно-психологічних станів людини на основі шкали емоцій, неймовірна допомога в самоаналізі та розвиненні емоційного інтелекту. Зустріч була жвавою та емоційною, як і її автор. Наприкінці лекції викладачі із зацікавленістю спілкувались з автором та задавали питання.

 

Переглянути фото у Facebook


#КВПУТДО У Харкові з 14.03.18 по 16.03.18 відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності "Прорив легкої промисловості". Подія пройшла під патронатом Міністерства освіти і науки України. 

Перегляд фото на сторінці новин училища


З 12.02 по 28.02.2018 року був проведений курс цільового призначення «Виготовлення спідниці». Слухачами було опановано побудову базової конструкції та просте моделювання спідниці. Виконані основні повузлові обробки даного виробу та виготовлено спідниці. По закінченню курсу отримані сертифікати. 

 


8 лютого 2018 року було проведено засідання творчої групи методичної комісії викладачів, майстрів в/н з професії «Кравець, закрійник» спільно з завідувачем лабораторії технологій професійного навчання Інституту ПТО НАПН України Кулаєвою Наталією Валеріївною, кандидатом хімічних наук, доцентом та науковим співробітником лабораторії Аніщенко Володимиром Максимовичем. На засіданні обговорювалися питання з розробки робочих навчальних програм з професії «Кравець» на основі модульно-компетентнісного підходу. В рамках обговорення було презентовано викладачем Плюшко Галиною Григорівною та майстром виробничого навчання Маржевською Оленою Василівною проведення навчального елемента модуля 3 «Обробка халата нескладної конструкції» на основі зв’язку професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання.

 


     З 26 грудня 2017 року по 10 січня 2018 року на базі навчально-практичного центру швейних інноваційних технологій та дизайну пройшло стажування. Прослухані лекції психолого-педагогічного блоку на тему «Попередження конфліктів. Поведінка в конфліктних ситуаціях» та блоку дизайн на тему «Основи композиції костюму. Стилістика зачісок». Опановані сучасні техніки і технології, обробки внутрішніх швів в легкому одязі, та робота в CAD SYSTEMS GEMINI.


В Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу  з 30.11.17р. по 02.12.17р. проводиться Всеукраїнський конкурс професійної майстерності "WORLDSKILLS UKRAINE" в якому беруть участь представники  19 областей України:

Бегеза Діна Миколаївна - Волинська обл.

Берестенко Вірсавія Констянтинівна - Дніпропетровська обл.

Корнєй Світлана Юріївна - Житомирська обл.

Деденок Олександра Вадимівна - Закарпатська обл.

Шай Наталія Віталіївна - Запоріжська обл.

Пилип'юк Надія Михайлівна - Івано-Франківська обл.

Бринжала Олена Олександрівна - Київська обл.

Бондарева Тетяна Ігорівна - Луганська обл.

Трачук Людмила Анатоліївна- Львівська обл.

Раєва Ніна Дмитрівна - Одеська обл.

Брикса Анастасія Григорівна - Рівненська обл.

Фоменко Діана Русланівна - Сумська обл.

Дулик Ніна Миколаївна - Тернопільська обл.

Кулінська Наталія Володимирівна - Харківська обл.

Теплова Ганна Дмитрівна - Херсонська обл.

Цидік Тетяна Степанівна - Хмельницька обл.

Карахім Вікторія Євгенівна - Черкаська обл.

Роговий Каталіна Георгіївна - Чернівецька обл.

Шувалова Марина Юріївна - м.Київ

Конкурс оцінює компетентне журі в складі:

1. Виноградської Голди Євгеніївни - Голови Журі, Віце-президента Конфедерації дизайнерів та стилістів України, Голови Національного партнерства в легкій промисловості України.

2. Фурса Оксани Олександрівни - Ректора  Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, доктора педагогічних наук, професора.

3. Цимбал Тетяни Валентинівни - Доцента кафедри ТКШВ КТІЛП

3. Климик Ірини Антонівни - Керівника приватного підприємства ФО - Климик І.А.

4. Хникіної Наталії Василівни - Керівника приватного підприємства ФО - Хникін Г.Ф.

  • Жеребкування
  • Малювання ескізу
  • Розкрій
  • Пошиття

Жеребкування учасників WORLDSKILLS UKRAINE

                             Модуль А

                         Модуль B

                        Модуль C

                          Модуль D

                       Підсумкова відомість

Важлива інформація
Послуги
Пошук
Вхід на сайт
Опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 2
Статистика
Copyright MyCorp © 2019Сайт управляється системою uCoz