Понеділок, 22 Липня 2019, 5:26 AM
Вітаю Вас Гість S
Ласкаво просимо! Наша адреса: 02094, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 22.
Тел./факс (044)-559-96-61; e-mail: kvputdo@ukr.net
Родина училища
Навчальний процес
Навчально-виробнича діяльність
Виховна робота
Методична робота
Наш життєпис

Навчально-практичний центр
швейних інноваційних технологій та дизайну 

      Курсове навчання набирає велику популярність серед всіх верств населення. Курси підходять як і для випускників шкіл, які хочуть швидко отримати знання і працевлаштуватися, курси ефективно працюють для спеціалістів, які мають бажання перекваліфікуватися, курси як навчання ідеальні і для підвищення кваліфікації по існуючому фаху.

    На підставі наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого ограну Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.03.2017р. №263 "Про створення навчально-практичних центрів" (за галузевим спрямуванням) на базі професійно-технічних навчальних закладів міста Києва, за наказом директора Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу від 04.04.2017р. було створено навчально-практичний центр швейних інноваційних технологій та дизайну.

     4 травня 2017 року відбулося відкриття Навчально-практичного центру швейних інноваційних технологій та дизайну - структурного підрозділу Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу.

      На святі були присутні: Коваленко Сергій Петрович - начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України; Бондаренко Олег Миколайович - начальник Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації; Голда Виноградська - голова Національного галузевого партнерства у легкій промисловості; Фурса Оксана Олександрівна - ректор Інституту мистецтв ім. С.Далі; представники підприємств замовники кадрів: Шаповалов Павло Володимирович - ТОВ "Глобал Швей-Сервіс", Іванова Людмила Іванівна - ТОВ "Дана-Мода", Бичихин Віктор Миколайович - ТОВ "Вектор Промтекстиль", та інші гості.

      Навчально-практичний центр швейних інноваційних технологій і дизайну (НПЦ КВПУТДО) здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників  швейної галузі за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, обладнання та інструментів. У свої діяльності Центр керується відповідним "Положенням про НПЦ"

   

   

 

    Наша адреса:

    02094, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 22

    тел./факс (044) 559-96-61 e-mail: kvputdo@ukr.net

Важлива інформація
Послуги
Пошук
Вхід на сайт
Опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 12
Статистика
Copyright MyCorp © 2019Сайт управляється системою uCoz