Вівторок, 18 Червня 2019, 5:04 AM
Вітаю Вас Гість S
Ласкаво просимо! Наша адреса: 02094, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 22.
Тел./факс (044)-559-96-61; e-mail: kvputdo@ukr.net
Родина училища
Навчальний процес
Навчально-виробнича діяльність
Виховна робота
Методична робота
Наш життєпис

      Заступник директора з виховної роботи, Мордкович Зоя Михайлівна, та соціально-психологічна служба, у складі Карпінської Інни Віталіївни та Сергієнко Світлани Іванівни, підвищують свою майстерність . 4-7 квітня 2019 року відвідали Всеукраїнський фестиваль "Паросток". Дуже вдячні організаторам.

   

     


      "Одягни блакитне": 2 квітня - Міжнародний день поширення інформації про аутизм. У всьому світі в цей день одягають блакитне на знак підтримки людей з аутизмом та розладами розвитку нервової системи, що ускладнюють комунікацію. Наші педагоги та учні не лишились осторонь і приєднались до акції. Також було проведено у групах годину спілкування "Аутизм - це не хвороба, а особливий тип сприйняття оточуючого світу".

    

    


      21 березня 2019 року Всесвітній День людей з синдромом Дауна. Педагоги та учні нашого училища приєднались до незвичайної всесвітньої акції "Одягни різнокольорові шкарпетки та відрізняйся від інших".

  

    


      28 лютого на базі Київського вищого професійного училища машинобудування та комп'ютерно-інтегрованих технологій  відбулася секція психологів, під час якої практичний психолог Світлана Сергієнко виступила з доповідюю на тему "Діагностика та формування адекватної самооцінки у підлітків. Методи діагностики рівня підліткової тривожності".

    


      19 лютого 2019 року практичним психологом та соціальним педагогом у групі П-14 було проведено тренінгове заняття з елементами арт-терапії "Ефективна взаємодія", яке направлене на згуртованість колективу, навчити працювати в парах та спілкуватись за допомогою невербальних засобів.

    

        


      11 січня 2019 року для педагогічного колективу під час канікул практичним психологом та соціальним педагогом було проведено лекцію-тренінг "Сім фраз, які ми повинні говорити нашим дітям".

    


Сьогодні 2 квітня 2018 року - всесвітній День підтримки дітей хворих на аутизм! 
Практичний психолог Сергієнко Світлана Іванівна та соціальний педагог Карпінська Інна Віталіївна, влаштували флеш-моб для підтримки дітей "Київ у блакитному". 

#київублакитному

Дивитися фото на сторінці Facebook


Проведення практичним психологом арт-терапії у І-го курсу.

 

Дивитися фото на сторінці Facebook


#КВПУТДО У флеш-мобі "Нас єднає Шевченкове слово" нашого навчального закладу щодо урочистої пам'яті Тараса Шевченка взяв участь практичний психолог.


12 березня відбулася арт-терапія з практичним психологом для наших першокурсників у групах: П-13, П-14.

 ​                                         ​​​

Дивитися фото на сторінці Facebook


21 лютого 2018 року об 11:00 год., у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся інтерактивний семінар-практикум на тему: "Взаємодія мережевої спільноти в організації допрофільної підготовки та профільного навчання". У даному семінарі-практикуму взяли участь практичні психологи навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

 

 


Секція психологів у Лаврі

 

​​​​​​


9 листопада 2017 року у нашому навчальному закладі відбувся День української мови та писемності

Із задоволенням учні, викладачі та майстри взяли участь в акції «Підтримай українську мову національним вбранням».

 

Важлива інформація
Послуги
Пошук
Вхід на сайт
Опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 7
Статистика
Copyright MyCorp © 2019Сайт управляється системою uCoz