Київське вище професійне училище
технологій та дизайну одягу
Субота, 23 Березня 2019, 6:49 AM
Вітаю Вас Гість S
Ласкаво просимо! Наша адреса: 02094, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 22.
Тел./факс (044)-559-96-61; e-mail: kvputdo@ukr.net
Родина училища
Навчальний процес
Виховна робота
Методична робота
Наш життєпис

#КВПУТДО 27 березня 2018 р. у Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу відбувся

XV всеучилищний конкурс юних дизайнерів "Вишукано, елегантно, сміливо"
 

Конкурс оцінювали журі: 
швейних виробів 
1. Ніна Макарова – приватний підприємець;
2. Юлія Охрименко – викладач мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі.
3. Альона Сакуліна - викладач мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі. 
перукарських робіт
1. Бокалова Антоніна – представник фірми Естель;
2. Хвастова Лариса – представник бренду ІНГ;
3. Подгайна Галина – перукар-модельер перукарні

Переможцями визнано:
Номінація «No comments» 
1 місце – «Вдала покупка» Крамаровська Марія гр. А-35
2 місце – «Іріс енд дейзі» Магірун Анжела гр. К-11
«Ангел» Будько Олександра гр. К-11
3 місце – «Фешн ньюс» Остапчук Анастасія, Мошко Ірина, Салівон Яна, Черпитяк Анна гр. К-12

Номінація «Старим речам нове життя»
1 місце – проект «Старим речам нове життя» Романова Софія, Спряжка Анна, Іщук Оля, Гриценко Маша, Грабарчук Єва, Максимець Злата колектив Київського палацу дітей та юнацтва.
2 місце – «Прогулянка» Яценко Вікторія гр. МСШ – 11
Номінація «Молодіжна мода»
1 місце – «Городской шум» колектив групи ЗК-41
2 місце – «Ла міа віта» Бухальська Євгенія гр. К-32
3 місце – «Грація» Артюх Аліса гр. К-32
«Яскравий денім» Гаврись Андрій гр. К-21

Номінація «Фольклор»
1 місце – «Горицвіт» колектив групи МСШ-22
2 місце – «Душа України» Шатун Надія гр. К-31
«Весняна леді» Казміренко Анастасія гр. К-21
3 місце – «Етнічна краса» Задніпрянець Аліна, Олійник Дарь*я гр. К-21

Номінація «Урочисті образи, випускні сукні»
1 місце – «Безмежний космос» Новікова Вероніка, Лавриненко Аріна, Гах Андріана, Нриценко Марія, Ратушняк Олександра, Попова Дарья колектив Київського палацу дітей та юнацтва.
2 місце – «Гюзель» Алоян Ангеліна гр. К-32
3 місце – «Вайн ін. зе блок» Воєвуцький Борис гр. ТК-16
«Літл паті» Карпенко Юлія Київський палац дітей та юнацтва.

Номінація «Герої кіно та мультфільмів»
1 місце – «Мертва наречена» Ромась Дарина гр. П-14
2 місце – «Лісова мавка» Петрусенко Ірина гр. П-23
3 місце – «Шляпник» Ромас Анна гр. П-22

Номінація «Етностиль»
1 місце – «Весняна коса» Жувагіна Валерія гр. П-13
2 місце – «Астра» Порохня Анастасія гр. П-14

Номінація «Вечірня зачіска»
1 місце – «Центифолія» Дячук Катерина гр. П-23
2 місце – «Вечірня троянда» Фісенко Альона гр. П-13
3 місце – «Вечірній водоспад» Чоботар Діана гр. П-13

Дякуємо всім учням та педагогам за створення свята краси, творчості, креативу!!!

 

Важлива інформація
Послуги
Пошук
Вхід на сайт
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 284
Статистика
Copyright MyCorp © 2019Сайт управляється системою uCoz